Отказивање свих догађаја на Институту за филозoфију и друштвену теорију

Поштоване колегинице и колеге,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја је обавестило факултете да су због појаве COVIDa-19 (Корона вируса) забрањена јавна окупљања у затвореном простору са више од 100 (стотину) људи.
У складу са ставом Министарства и обавештењем препоручује се одлагање планираних екскурзија, програма размене, научних  и стручних скупова и студијских путовања у иностранство у наредном периоду.
У складу са здравственим препорукама ради спречавања ширења инфекције, запослени  и управа Института за филозофију и друштвену теорију  организује редовно и појачано одржавање хигијене просторија Института.

У вези са превентивним активностима, управа Института свакодневно ће пратити ситуацију и препоруке које издају државни органи и Универзитет у Београду и редовно обавештавати  запослене о мерама које се предузимају.

С поштовањем,

У Београду, 12.03.2020.